I plešatí muži jsou sexy

Jste sebevědomý muž, který si je vědomý toho, že když bude o sebe dbát, nebude mít o ženskou pozornost nouzi? Pochopitelně. Ženy milují upravené muže a rovněž se jim zamlouvá i představa, že jsou přesnou kopií muže z plakátu. A jestli máte pocit, že se váš vzhled liší od ideálu, možná se strašně pletete!

plešatý chlap

I bez vlasů můžete být atraktivní

Šetřil na vás Bůh, když jste se narodili a nedal vám na hlavu moc vlasů? To ještě není žádná tragedie. I když váš nedostatek považuje za slabost a nevýhodu, neznamená to ještě, že z vás ženy nebudou šílet. Uznejte sami, že ti největší borci, po kterých každá žena prahla už v mládí byli herci, zpěváci a umělci, kteří byli na jejich hřívu stejně chudí jako vy.

Plešatí muži jsou mužní, na oko působí jako zlí kluci a rozhodně vypadají více dospěle. Ženskému oku nikdy neuniknou díky tomu, jak se od těch ostatních liší a vždy jich bude přitahovat představa, že by jich chtěly mít pro sebe.
plešatý muž s vousy

Děkujte za tuto výhodu

Kdysi bylo přirozené, že se muži stříhali dohola. Bylo to zejména díky válce, ale mnoho mužů tak přesazovalo ne příliš pozitivní styl života, který měl na svědomí fakt, že jich společnost začala pokládat za typy grázlů.

Dnes je všemu už jinak a lidi prozřeli. Nálepka potížisty se už sundala dolů a vy i když nepatříte mezi vlasaté krasavce, máte krásu v něčem jiném. Vaši mužnou stránku, sex-appeal a dobráckou povahu můžete ukazovat pyšně a nezakrývat si tak hlavu parukou nebo čepicí jen proto, aby vás lidi nesoudili. Ženám je ve skutečnosti jedno, jestli chodíte ke kadeřníkovi každý měsíc nebo s vaší hlavou nemáte žádné starosti.

Sexy je mít temperament, eleganci, humor a důvtip, a rovněž i plešatou hlavu, která vůbec nic neznamená a nevypovídá o tom, co jste za člověka. Chytrá žena to ví, a pokud jste chytrý muž, měli byste si to uvědomit taky! Protože ten, kdo se liší, je nejvíce zajímavý a přiláká k sobě pozornost za všech okolností.


5/5 - (1 vote)