Stínící technika, která je elegantním doplňkem bydlení

Všichni to jistě znáte, přijde léto a s ním i sluníčko. Vytáhnete zahradní nábytek na balkón či terasu a užíváte si příjemného letního počasí. Jenže někdy je sluníčka až moc a tak hledáte stín. Skloubit dohromady pobyt venku a stín bývá někdy problém, ale ne pokud můžete roztáhnout nad hlavou kvalitní elegantní stínící techniku jakou je právě markýza.

V dřívějších dobách se markýzy používaly pouze jako dekorace na hotelech či restauracích. Časem se začaly na zahradních restauracích používat i jako ochrana proti slunci. V dnešní době už jsou stále častěji využívány k ochraně před sluncem, ale i deštěm na balkónech činžovních domů, na terasách a zahradách rodinných domů.

Jde o velmi efektivní stínící techniku, která je zároveň velmi elegantním doplňkem Vašeho domu či balkónu. Samozřejmě je velmi důležité, jak je markýza vyrobená, z jakých materiálů a v jakém provedení. Naše společnost používá k výrobě vysoce kvalitní materiály a dokážeme Vám vytvořit tvar a provedení přesně na klíč podle Vašich vlastních představ.

Kvalitní markýza musí mít dokonalou vysoce kvalitní, pevnou a odolnou konstrukci, která je bezpečně zakotvena ve fasádě domu a je potažena kvalitní potahovou látkou, která musí obsahovat UV filtr, musí být impregnovaná, aby byla odolná i vůči dešti a udržet si svou stálobarevnost. Naše firma používá vysoce kvalitní potahové látky, které obsahují UV filtr, jsou impregnované a samozřejmě potištěné trvanlivými barvami, které budou zářivě jasné po dlouhá léta a nevyblednou na slunci.

Podle použité konstrukce se markýzy dělí na pevné a pohyblivé, pohyblivé jsou stahovatelné a to samozřejmě za pomocí ručního či elektrického pohonu. Dále záleží na tom, jestli se látka navinuje na roletu a tím pádem není chráněná nebo se navinuje do kazety, která ji chrání před povětrnostními vlivy. Každopádně, ať už budete mít jakoukoliv představu o tomto stínícím prvku, tak se obraťte na nás, na profesionály v tomto oboru.

4/5 - (1 vote)