Zásuvky a vypínače, které se vašim potřebám přizpůsobí

Máte doma stěny v interiéru vymalované na modro? Anebo na zeleno? Anebo patříte k milovníkům sytě červené barvy? Ať už je to tak či onak, jistě sháníte takové zásuvky a vypínače, které by na tak výraznou stěnu dokonale zapadly. V tom případě vám běžná nabídka, jaká se v obchodech vyskytuje, vůbec nemůže stačit!

electrical-switch-148034_640

Copak by někdo rozumný chtěl mít na barevné stěně zářivě bílý vypínač? Anebo šedou či béžovou zásuvku? Takové barevné odstíny se skvěle hodí na neutrální barevné odstíny výmalby, jenže když máte stěnu sytě barevnou, je potřeba najít takovou zásuvku a vypínač, které s ní dokonale splynou a nebudou rušit. Vždyť kdo z nás by si přál, aby to první, co ho uhodí do očí, byly zásuvky a vypínače v zářivých barvách, které jsou naprosto nepřehlédnutelné? Jistě i vy máte doma lepší věci na ukazování, a proto bude nejlepší, když nám tito užitečné pomocníci budou spolehlivě sloužit, ale pokud jde o jejich nápadnost, měli by ustoupit do pozadí. Nejlépe tak, že se svým pozadím barevně splynou – jedině tak je budete mít po ruce vždy, když je budete potřebovat, ale nebudou vás rušit.

electrician-1080554_640

Jistě vás napadne, že zařídit něco takového je s omezeným sortimentem těchto výrobků na trhu nemalý problém. Ovšem nemusí to tak být. Stačí, když víte, na kterého výrobce se v této věci obrátit a získáte kvalitní a spolehlivé výrobky, které jsou ještě navíc dostupné v mnoha krásných designových variantách. V praxi to znamená, že si můžete vybrat jak jejich barvu, tak i tvar. Ovšem pozor, to vše získáte za naprosto běžnou cenu!

S výrobky schneider unica rozhodně nešlápnete vedle! To je jistá věc.

Jejich velkou výhodou je především modularita – na libovolný strojek tak snadno napasujete libovolný svrchní rámeček. A zatímco strojky na vaší stěně zůstanou už navždy, rámečky můžete střídat podle potřeby, tedy třeba podle vaší aktuální výmalby.